0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Brozek Michal
۳
۰
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۲۰
Brozek Michal
۱
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۰۱:۲۰
Ctibor Zaplatilek
۳
۰
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Ctibor Zaplatilek
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۳۰
  Europe TT Elite Series
Blazej Warpas
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۲:۴۵
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۳:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Grzegorz Felkel
Finished
۰۴:۰۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Michal Minda
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۱۵
Wojciech Kowalski
۱
۳
Maksimilyan Alot
Finished
۰۰:۳۰
Grzegorz Felkel
۱
۳
Szymon Malicki
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۱:۴۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Nowak
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۳:۴۵
Blazej Warpas
۰
۰
Wojciech Gluszek
inprogress
۰۴:۱۵
Tomasz Lewandowski
۳
۱
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۰:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۲
Zabinski Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Damian Korczak
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۰۲:۳۵
  Czech Republic Pro League
Milan Klement
۳
۲
Jan Svoboda
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Andrle
۱
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۰:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Petr Bradach
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۳۰
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Matej Drechsler
Finished
۰۱:۳۰
Eric Maresh
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۲:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۳:۳۰
Milan Vrabec
۲
۳
Milan Smesny
Finished
۰۳:۳۰
David Mutl
۱
۱
Pavel Vilhelm
inprogress
۰۴:۰۰
Karel Brozhik
۰
۳
Eric Maresh
Finished
۰۰:۰۰
Richard Macura
۳
۲
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۰۰:۰۰
Miloslav Kotil
۲
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۰:۰۰
Vaclav Svoboda
۱
۳
Tomas Ranecky
Finished
۰۰:۳۰
Duy Tiep Vu
۳
۱
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۰:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۱
Radomir Vavrecka
Finished
۰۰:۳۰
Matej Mezera
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۱:۰۰
Matej Drechsler
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۱:۰۰
Petr Sejk
۱
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۱:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۰۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۱:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۲
۳
Radomir Vavrecka
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Ranecky
۳
۱
Petr Sejk
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Andrle
۰
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۲:۰۰
Matej Mezera
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۲:۱۵
Tomek Batog
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۲:۳۰
David Mutl
۲
۳
Milan Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۰۰
Tomek Batog
۰
۱
Rostyslav Kliucuk
inprogress
۰۴:۰۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vladimir Boycuk
۳
۲
Viktor Sharpay
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۰:۰۰
Andrew Grabski
۱
۳
Sergey Kalenik
Finished
۰۰:۱۵
Vitali Khorolsky
۳
۲
Sergey Kalenik
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Kireev
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۱:۰۰
Vitali Khorolsky
۱
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kalenik
۳
۲
Andrew Grabski
Finished
۰۳:۱۵
Aleksandr Horoshko
۰
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kalenik
۳
۱
Vitali Khorolsky
Finished
۰۳:۴۵
Vitaliy Solovey
۲
۱
Oleg Andreev
inprogress
۰۴:۰۰
Sergey Buluy
۱
۱
Sergey Kireev
inprogress
۰۴:۰۰
  Russia Liga Pro
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۰۰
Anton Gerasimov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۴۵
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۲:۱۵
Ilyas Shakirov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۳۰
Anton Gerasimov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۰
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Kirill Malahov
-
-
Oleg Kutuzov
inprogress
۰۳:۰۰
Roman Astreev
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۱۵
Vasiliy Rudenko
۱
۱
Ivan Pandur
inprogress
۰۳:۴۵
Ilyas Shakirov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
inprogress
۰۴:۰۰
Vasily Shirshov
۰
۰
Nikolay Zhurba
inprogress
۰۴:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۴:۳۰
Kirill Malahov
-
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
inprogress
۰۵:۳۰
  Germany Challenger Ochsenhausen
Liang Qiu
-
-
Daniel Rinderer
inprogress
۱۱:۰۰
Alexander Valuch
-
-
Elia Schmid
inprogress
۱۳:۰۰
Liang Qiu
-
-
Florian Bluhm
inprogress
۱۳:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید